shinysupermodels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

shinysupermodels

Shiny Super Models
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Olivios miegamasis [2a.]

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:02 pm

Žodžiu, Pat'ui trūksta fantazijos, todėl tiesiog įvyko TAI. Po visko, Liv šyptelėjo ir pažvelgė į Justin'ą
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:05 pm

Justin'as gulėjo lovoje, šalia Liv. Kambaryje vyravo chaosas, arba kaip kas nros pavadinti- meniškai netvarkinga atmosfera. Ant žemės gulėjo dviejų,meilės ištroškusių žmonių drabužiai, kurie tuo metu buvo visiškai nereikalingi.
Vaikinas pažvelgė Oliviai į akis ir tiesiog be žodžių ją pabučiavo.
- Myliu tave.
Prisiglaudęs prie merginos, ją apkabino.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:06 pm

Liv nužvelgė netvarką ir šyptelėjo.
Išgirdusi jo žodžius, ji beveik nedvejodama galėjo atsakyti:
-Aš irgi tave myliu,-ji šyptelėjo ir atsakė į bučinį
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:23 pm

Viena ranka glostydamas merginos petį, šyptelėjo.
- Gal norėtum ko nors valgomo?
Pakilnojo antakius.
- Kaip tau.. vėlyvi pusryčiai į lovą.
Sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:23 pm

-Pusryčiai į lova?-sukrizeno.
-man tinka,-linktelėjo
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:30 pm

- Tuomet man teks trumpam tave palikti.
Gailiai cypteljo garsu panašiu į šuns. Nusijuokęs pats iš savęs ji išlipo iš lovos, prisiminęs, kad yra nuogas, greitai susirinko drabužius ir užsimetė marškinius.
- Tuoooj grįšiu.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 2:32 pm

-Lauksiu,-šyptelėjo.
Atsistojusi, greit apsirengė apatinius ir užsisegė liemenėlę. Tada vėl įlipo į lovą ir laukė grįžtančio mylimojo.
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimePir. 12 21, 2009 6:50 am

po mėnesio.

Liv lyg viesulas įsiveržė į kambarį ir pamatė Just'ą. Priėjusi tarė:
-Kaip tu galėjai? Meluoti, kad mes sužadėtiniai..-prisimerkė ir pažvelgė jam į akis.
-Manei, kad nesužinosiu? Neapsikentusios draugės man pasakė. Ar įsivaizduoji kaip turiu jaustis, kai esu taip apkvailinta?-sušnypštė.
-Ir tai dar ne viskas. Šiandien sužinojau, kad esu nėščia.
Jos žodžiai išsibaigė ir Liv atsisėėdo ant kėdės. Rankomis užsidengusi veidą giliai įkvėpė
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimePir. 12 21, 2009 3:52 pm

Justin'as jau buvo susitaikęs su ta mintimi, kad tiesa kažkada išaiškės, tiesiog nesitikėjo, kad taip greitai. Atsidusęs jis pavelgė merginai į akis, atsistojo ir priėjęs kiek arčiau, bandė nuraminti ją.
- Olivia, suprask, tiesiog be galo tave myliu.. žinau, kad melas ne pati geriuasia priemonė, atsiprašau.Atleisk man.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimePir. 12 21, 2009 5:58 pm

-Tai ar negalima to apsakyt be melo?-susiraukė.
-Be to. Negirdėjai? Aš nėščia
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 9:36 am

Tik dabar visiškai aiškiai supratęs, kad Olivia nejuokauja sakydama apie savo nėštumą, jis kiek pasimeta. Bet po kelių akimirkų prieina ir apkabiną merginą.
- Viskas gerai, kūdikis juk ne problema. Ir gims jis meilėje.
Švelniai ranka paglostęs Liv veidą, šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 9:46 am

-Kokioj dar meilėj, idiote? Tu mane apgavai, primelavai, užstatei man vaiką ir sakai kad jis gims meilėje?-prisimerkė
-Žinai, turėtum pasidomėt apie prezervatyvus,-vyptelėjo
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 9:58 am

Justin'as nė nežinojo ką tokiu atveju galėtų atsakyti. Svarių argumentų neturėjo, taigi teko kaip nors suktis iš situacijos.
- Liv, visa tai dariau tik norėdamas būti su tavim.. Suprantu, esu baisus savanaudis, pakark mane. Bet tiesiog be galo tave myliu. O vaikas man toli gražu ne kliūtis.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:01 am

-Ar negalėjai užsitarnaut mano meilę? Žinai, vyrai dažnai taip daro. vertėtų pamėgint,-vyptelėjo.
Tada tarė:
-Aš turėjau karjerą. Buvau žinoma, pristatinėjau kolekcijas. nenoriu tapt kažkokia namų šeimininke su kūdikiu ant rankų,-giliai įkvėpė ir delnais užsidengė veidą
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:03 am

- Tai ne pasaulio pabaiga.
Galiausiai pridūrė neapsikentęs. Justin'as ir pats nebuvo pasiruošęs turėti vaikų, bet kadangi jau taip nutiko..
- Žinau,aš šunsnukis, kad su tavimi taip pasielgiau, bet suprask mane..
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:04 am

-Ką čia suprast? Tu mane apgavai, sugadkinai gyvenimą, apkvailinai ir prašai supratimo?-vyptelėjo
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:27 am

-Nepamiršk, kad prie to prisidėję mes abu.
Tarė turėdamas omenyje kūdikį.
-Ir ką dabar žadi daryti? Iškart įspėju nė nebandyti atsikratyti vaiko, jis dėl to nekaltas.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 11:28 am

-Abu? Čia tu turėjai saugotis, o ne aš. Aš juk buvau katik paleista iš ligoninės,-vyptelėjo
-Tu. Mane. Įspėji?-nusijuokė.
-Po velniais, jis mano pilve ir jeigu norėsiu aborto, bus abortas.
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:26 pm

- Viskas įvyko netikėtai, abu nesusivaldėm, neneik to.
Prisimerkė ir atidžiai stebėjo merginos veidą. jai ištarus paskutinius žodžius, Justin;as sunkiai atsiduso.
- Prašau, nedaryk to. Žinau, dabar abu esam pasimetę, sunku priimti sprendimus, bet.. šitaip negalima. Žinau,. atrodau kaip tikras šunsnukis aiškindamas gėrio ir blogio teorijas tokiomis aplinkybėmis, bet.. atleisk, per daug tave myliu.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:28 pm

Ji nubraukė ašarą, ištryškusią silpnumo akimirką. Tada tarė:
-Ta silpnumo akimirka virsta į mažą padarėlį mano pilve. Jis negalės augt be meilės. O aš nežinau ar tu man ją suteiksi kai pagimdysiu. Kai būsiu negraži ir apimta pogimdyvinės depresijos. Nežinau ar mylėsi mane visokią.
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:38 pm

Justin'as kantriai išklausė žodžius tiesiog byrančius iš Liv lūpų ir pagaliau sukaupęs drąsą atsakė:
- Aš tave myliu, beprotiškai myliu. Dievynu tave visa siela, be tavęs negalėčiau..
Atsiduso.
- Suprask, nors ir tavo kiekvieną kūno lopinėlį dievinu, man svarbiausia vidus, tu man visada graži.
Priėjęs prie Olivios, neiškentęs apkabino ją.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:40 pm

-Aišku, visada tokie žodžiai malonūs, bet ar tu..pasirengęs turėti kūdikį?
Ji atsidūso ir pripažino:
-Norėjau vaikų. Su buvusiu vaikinu.. na, gydytojas mums paaiškino, kad niekada negalėsiu turėti vaikų. O dabar..-ji prikando lūpą
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:49 pm

Akimirką justin'as buvo patenkintas savo sugebėjimais, bet greitai susitvardė, kadangi tikrai buvo ne laikas ir ne vieta.
- Suprantu, kad nesu panašus į gerą tėtį, bet juk kada nors visvien būtų tekę žengti šį žinsgnį.
Atgal į viršų Go down
Olivia Sparks
Voodoo Doll
Olivia Sparks


Pranešimų skaičius : 426
Reputation : 0
Join date : 2009-12-11

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 5:51 pm

-nenoriu, kad taptum tėvu tik todėl, kad taip reikia. Tiesiog.. pasakyk ir aš užsirašysiu pas gydytoją. Girdėjau abortą atlieka greitai,-ji prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://shinysupermodels.omgforum.net
Justin Grant

Justin Grant


Pranešimų skaičius : 70
Reputation : 0
Join date : 2009-12-14
Age : 38

Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:10 am

- Ne, Liv.. nereikia. Mes susitvarkysim. Tavo karjerai problemų nekils, na, juk šiaip ar taip kada nors reikia paatostogauti. O atsižvelgiant į tai, kad man tenka dirbti vos kartą ar du per savaitę, galiu pažadėti, kad tikrai rūpinsiuos vaiku.
Justin'as apkabino Liv i pabučiavo.
- Mes ištversim.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivios miegamasis [2a.]   Olivios miegamasis [2a.] - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Olivios miegamasis [2a.]
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Olivios studija
» Olivios fotoalbumas
» Vonios kambarys susijungiantis su Olivios miegamuoju [2a.]
» Svečių miegamasis [2 a.]
» Miegamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
shinysupermodels :: Miesto centras :: Namai :: Mosh st. 23-
Pereiti į: